Polska mówi aaa! Po pierwsze profilaktyk!

Polska mówi aaa! Po pierwsze profilaktyk!

W tym roku szczególną uwagę stawimy na profilaktykę. Przez cały dzień do Państwa dyspozycji będą nasze higienistki, które pomogę dobrać odpowiednią szczotkę i pastę oraz pokażą jak poprawnie szczotkować zęby.

Oprócz tego rezerwujemy dla najmłodszych pacjentów czas na bezpłatne przeglądy stomatologiczne, w dniach 18.03 i 22.03. Zapisz swoją pociechę już dziś! Czas przeznaczony na bezpłatne przeglądy rezerwujemy dla dzieci do piątego roku życia.

Partner naszego gabinetu, jak co roku oferuje Państwu przetestowanie najnowszych modeli szczoteczek Oral-B. W czwartek 18.03 w gabinecie Duomed zapraszamy na dni otwarte!

W tym roku mamy dla Państwa konkurs, w którym główną nagrodą jest szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 8000. Aby wygrać szczoteczkę prześlij do nas lub umieść na naszej stronie na Facebook’u zdjęcie jak wspólnie z rodziną dbacie o zdrowie jamy ustnej. Może to być zdjęcie ze wspólnego szczotkowania lub wizyty kontrolnej u dentysty. Zwycięzcą zostanie osoba, której zdjęcie będzie polubione przez największą liczbę osób. Termin konkursu 8.03 – 18.03.2021. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19.03. Ważne, żeby wyraźnie było widać, że dbacie o piękne uśmiechy. Przewidujemy również 3 nagrody pocieszenia. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, znajdującego się w załączniku poniżej.

Regulamin