JUBILEUSZ 10-lecia DUOMED na Inowrocławskiej!

JUBILEUSZ 10-lecia DUOMED na Inowrocławskiej!

Za nami jubileusz 10-lecia Centrum Stomatologicznego DuoMed w nowej lokalizacji tj; Inowrocławskiej 21a. Chociaż, będąc skrupulatnym, to już prawie 28 lat tej pięknej historii wrocławskiej kliniki. Podczas ostatniego eventu nie zabrakło wzruszających przemówień, podziękowań, świątecznych prezentów, muzyki, tortu oraz wielu rozmów o innowacyjnych technologiach jakie przez lata zmieniały obraz polskiej stomatologii.

Na naszym Jubileuszu obecni byli również przedstawiciele Partnerów biznesowych Centrum Stomatologicznego DuoMed jak: Oral-B, C-Witt, Meditrans, Liberdent, W&H, Pierre Fabre oraz Sensodent, którzy od wielu już lat są głównymi dostawcami materiałów oraz technologii w klinice. Najważniejszym jednak elementem był cały zespół pracowników oraz współpracowników DuoMed, którzy hucznie stawili się na zaproszenie w Mercure Hotel Szklarska Poręba by świętować ten wyjątkowy czas wspólnie z nami.

Całkiem niedawno minęło już 10 lat działalności DuoMed w nowej lokalizacji na Inowrocławskiej. Mamy bardzo dużą satysfakcję z osiągniętej pozycji, którą Centrum Stomatologiczne DuoMed zajmuje na rynku wrocławskich usług stomatologicznych i nie tylko. Za tym stoją głównie konkretne jednostki tj. pracownicy, podwykonawcy oraz nasi kochani pacjenci, którzy są z nami od wielu, wielu lat. Na właściwych relacjach interpersonalnych, na odpowiednio ustawionym kompasie wartości budowanym od lat, gdzie to pracownik jako członek zespołu jest najważniejszy opieramy cały sukces tego miejsca. Cieszymy się, że z całym zespołem oraz naszymi partnerami biznesowymi mogliśmy spotkać się w tej bajkowej zimowej scenerii i wspólnie razem świętować 10-lecie Centrum Stomatologicznego DuoMed. “Jest to dla nas wyjątkowa chwila, która z pewnością będzie nas napędzać do kolejnych sukcesów w przyszłości”– powiedziała Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak, Prezes Centrum Stomatologicznego DuoMed we Wrocławiu.


Klinika DuoMed to doskonały przykład firmy rodzinnej, w której specjalistyczna wiedza oraz holistyczne podejście do pacjentów łączą się z nową technologią. Sukces placówce zapewnia także zaangażowanie licznych specjalistów i opieka medyczna w zakresie nie tylko stomatologii ale także medycyny estetycznej, biotechnologii, fizjoterapii czy też chirurgii na najwyższym światowym poziomie.